Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo sienoms

Pažangiausiomis gamybos technologijomis išgaunamas dekoratyvinis akmuo idealiai atitinka natūralų akmenį. Spalva ir reljefas beveik nesiskiria nuo tikro akmens. Rankų darbo dekoratyvinis akmuo gaminamas iš natūralių žaliavų: skaldos, balto cemento, smėlio ir ekologiškų pigmentų.

 

Kodėl apdailai verta rinktis dekoratyvinį akmenį?

Didelė spalvų gama ir reljefų įvairovė. Dekoratyvinis akmuo yra lengvesnis už natūralų akmenį, o tvirtumu nenusileidžia tikram akmeniui. Atlaiko labai aukštą temperatūrą. Klijavimui nereikia profesionalo. Dekoratyvinis akmuo yra pigesnis už natūralų akmenį. Jo transportavimas yra žymiai paprastesnis. Visi šie paprasti privalumai leidžia teigti, kad dekoratyvinis akmuo yra vienas iš geresnių pasirinkimų apdailai.

Dekoratyvinį akmenį kaip dekoro sprendimą renkasi žmonės, trokštantys džiaugtis originaliu, unikaliu bei išskirtiniu interjeru. Dekoratyvio akmens elementai patalpai suteikia solidumo, prabangos, netgi paslaptingumo. Šis akmuo atrodo natūraliai, nepastebimai įsilieja į natūralų landšaftą, puikiai dera su kitomis medžiagomis ir faktūromis, todėl yra mėgstamas interjero dizainerių ir architektų.

 

Pranašesnis už natūralų akmenį

 

Dekoratyvinis akmuo – tai pažangiausiomis gamybos technologijomis išgaunamas gaminys, savo išvaizda, spalva ir reljefu atitinkantis natūralų akmenį. Rankų darbo dekoratyvinis akmuo gaminamas iš natūralių žaliavų: skaldos, aukščiausios kokybės daniško balto cemento, smėlio ir ekologiškų, atsparių šviesos ir atmosferos poveikiui spalvos pigmentų.

Akmens imitacijos apdaila idealiai atkartoja natūralaus akmens tekstūrą, formą, spalvą. Kruopščiai parinkus pigmentus, dažymo techniką, sienų apdailai naudojamas dekoratyvinis akmuo tampa sunkiai atskiriamas nuo nuo natūralaus akmens, o neretai suklaidina net ir labiausiai patyrusius meistrus.

Savo savybėmis dekoratyvinis akmuo kur kas pranašesnis už natūralų akmenį: jį paprasčiau apdirbti ir lengviau pritaikyti.

 

Dekoratyvinio akmens privalumai

 

  • Lengvumas: dekoratyvinis akmuo sveria 2/3 mažiau už natūralų akmenį, todėl jo transportavimas žymiai paprastesnis.
  • Tvirtumas: tvirtumu nenusileidžia tikram akmeniui.
  • Greitas montavimas: klijuojant dirbtinį akmenį, sienų nereikia idealiai išlyginti, klijavimui nereikia profesionalo, dirbtinis akmuo gali būti tvirtinamas paprasčiausiais medsraigčiais.
  • Atsparumas aplinkos poveikiui: nebijo vandens, šalčio, UV spindulių, atlaiko aukštą temperatūrą, nerūdyja, todėl gali būti naudojamas tiek vidaus, tiek išorės apdailai ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
  • Prieinama kaina: dekoratyvinis akmuo yra pigesnis už natūralų akmenį.

 

 

Dekoratyvinis akmuo išskirtiniams interjerams

 

Dekoratyvinis akmuo tiks ir atrodys natūraliai bet kurios paskirties patalpoje. Dažniausiai toks akmuo panaudojamas židinių apdailai, sienoms prie židinių ar krosnelių. Virtuvėje tai itin praktiškas pasirinkimas erdvei tarp apatinių ir viršutinių spintelių. Svetainėje akmens imitacijos siena taps jūsų namų akcentu bei suteiks jaukumo, autentiškumo.

 

Dekoratyvinis akmuo gražiai atrodys tiek vonioje ar prieškambaryje, tiek ir biure, kavinėje ar parduotuvėje. Akmenį imituojanti apdaila dažnai naudojama dekoruoti įvairiems interjero elementams (kolonoms, laiptams), taip pat išorinei apdailai (namų sienoms, fasadui, tvorai). Kita puiki sienų dekoro alternatyva yra 3d sienų plokštės

 

Didelė spalvų gama ir akmens formų bei reljefų įvairovė leidžia kiekvienam susikurti interjerą pagal savo charakterį ir poreikius. Renkantis akmens rūšį, patariama atsižvelgti ir į patalpos paskirtį – vienose tiks švelnesnis, lygesnis akmuo, kitur galbūt norėsis grubesnio, šiurkštesnio reljefo. Dekoratynis akmuo padės jums susikurti tokią aplinką, kurioje jausitės harmoningai ir komfortabiliai.

KATALOGAS

Translate »

Jums taip pat gali patikti: