3D sienų plokštės

Dekoratyvinės 3D sienų plokštės

Jei ieškote kažko įspūdingo ar prabangaus, o galbūt priešingai – natūralaus, ramaus, švelnaus ir šilto savo interjerui – mes Jums galime pasiūlyti dekotatyvines 3D plokštes. 3D sienų plokštės skirtos išskirtiniams interjerams. Dekoratyvinės 3D sienų plokštės yra ne tik stilingos, tačiau ir ekologiškos.

 

Plokštės pagamintos tik iš natūralių komponentų, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas arba cementas. Jų sudėtyje nėra jokių kengsmingų medžiagų, todėl yra visiškai saugios aplinkai, nealergizuojančios ir antistatiškos. 3D sienų plokštės yra ypatingai lengvai montuojamos, prižiūrimos, bet nepaisant jų paprastumo interjerui suteikia tvirtą akcentą. Dekoratyvinės 3D panelės, kurios sujungtos tarpusavyje sudaro visą sistemą.

 

Dekoratyvinės plokštės yra klijuojamos prie sienos, jungimo siūlės yra šlifuojamos iki vientiso paviršiaus. Dekoratyvinės 3D plokštės yra modernus ir unikalus sprendimas, norint papuošti sienas. Tikrasis iššūkis asmenims, kurie ieško neįprastų sprendimų. Priklijavus plokštes jas galima dažyti įprastais sieniniais dažais ir norima spalva.

 

3D plokštės sienoms – išskirtinumai

 

Sienų danga namams, biurui ar komercinėms patalpoms

Dekoratyvinės 3D sienų plokštės yra modernus ir universalus sienų dangos sprendimas, tinkamas tiek gyvenamosioms, tiek komercinės paskirties patalpoms. 3D sienų plokštės padės sukurti išskirtinį interjerą jūsų namuose, biure, viešbutyje, parduotuvėje, restorane, visuomeninės paskirties pastatuose ar bet kur kitur, kur norisi modernaus, jaukaus interjero už prieinamą kainą.

 

Nekenkia žmogui ir aplinkai

Dekoratyvinės 3D plokštės gaminamos iš natūralių, aplinkai nekenkiančių komponentų. Jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, pagrindinė sudedamoji dalis yra gipsas arba cementas. Plokštės pasižymi antistatinėmis savybėmis, todėl nekaupia dulkių ir palaiko švaresnę aplinką. Gipso ar cemento plokštėmis dekoruotos patalpos yra puikus ir saugus sprendimas į alergiją linkusiems žmonėms.

 

Nesudėtingas montavimas

3D sienų plokštės yra pilnai paruoštos sienų dekoravimui. Dekoruojant sienas 3D plokštėmis, panelės sujungiamos į vientisą sistemą, jungimo siūlės yra užglaistomos ir šlifuojamos, todėl paviršiuje nesimato jokių jungimo žymių. Siena atrodo vientisa, tolygi ir glotni.

 

Didelis raštų, faktūrų ir spalvų pasirinkimas

Dekoratyvines 3D sienų plokštes galite rinktis net iš 16 variantų. Bet kurio jūsų pasirinkto reljefo plokštės gali būti gaminamos iš aukščiausios kokybės gipso arba balto cemento.
Parduodamos ir montuojamos plokštės yra baltos, sumontuotas plokštes galima nudažyti bet kuria jūsų norima spalva įprastiniais sienų dažais. Nudažyti sienas kita spalva galėsite ir vėliau, kai esamas koloritas atsibos ir norėsis pokyčių.

 

Individualus ir išskirtinis interjeras

Dekoratyvinės 3D plokštės suteiks erdvės jūsų fantazijai ir kūrybai. Derindami skirtingus raštus, pasukdami plokštes 90 ar 180 laipsnių kampu ar suteikdami norimą spalvą, savo interjerą paversite unikaliu. Dekotaryvinės 3D plokštės suteiks sienoms papildomą dimensiją ir patalpose sukurs nuotaiką pagal kiekvieno šeimininko skonį. Ramumas ir lengvumas, puošnuma ir prabanga, unikalumas ir ekstravagancija – sienų danga iš 3D plokščių jums padės įgyvendinti bet kokį sumanymą.

 

Būtent dėl universalumo ir gebėjimo atskleisti šeimininko individualumą, dekoratyvinės 3D gipso ir cemento sienų panelės vis labiau populiarėja moderniuose interjeruose ir yra mėgstamos dekoratorių, interjero dizainerių, architektų, menininkų ir savarankiškai namus dekoruojančių gyventojų.

KATALOGAS

Translate »

Jums taip pat gali patikti: