Forma – 3D dekoratyvinė plokštė “ALIVIJA”

APVALUS LABIRINTAS-INTERJERE

Forma – 3D dekoratyvinė plokštė “ALIVIJA”

KAINA: 50€/VNT

Techniniai duomenys:

 

Plotis: 500 mm

Aukštis: 500 mm

Gylis: 20-30 mm

Medžiaga:  АBS plastikas – Tvirtos

 Storis: 2 mm

 Plokštės svoris: 0.55 kg

Trumpas aprašymas:

Ilgas tarnavimo laikas, labai mažai linkus deformuotis gipso plėtimosi laikotarpiu. Formos iš ABS plastiko gipso liejiniams suteikia tankų ir glotnų “porcelianinį” paviršių, labia gerai laiko geometriją perimetre. Forminis АBS Plastikas (yra minkštesnis ir elastingesnis lyginant su paprastu ABS plastiku. Liejinių išmontavimas iš formų vyksta daug lengviau). Tinka profisionaliai nedidelių užsakymų gamybai.

Importuotojas: UAB “Pava Baltic” (Lietuva)

Svarbi informacija

Siuntų išsiuntimo terminai

 • Siuntas išsiunčiame kiekvieną antradienį.
 • Nesant sandelyje formos modelio kurį Jūs išsirinkote forma bus pristatyta Jums su 10% nuolaida 30 dienų laikotarpyje.
 • 3D gipso ir cemento liejinių užsakymų pagaminimo ir pristatymo terminai aptariami individualai.

Pristatymo ir apmokėjimo salygos

Įmonė UAB “Pava Baltic” liejomo formas, gipso ir cement gaminius siunčia į visas Europos šalis.

 • Lietuvoje – siuntų tarnybom TNT, DPD, DHL,
 • Kitos ES šalys    DHL,
 • Apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal išakstinę sąskaitą faktūrą,

Garantija ir gražinimo politika

 • Plastikinių  3D formų paviršiuje galimi technologiniai idubimų arba iškylumų taškai, dydžiu nuo 0,1 iki 0,9 mm., kurie yra butini formai nuimti nuo matricos, tokie elementai nėra skaitomi defektu ir tokia prekė nekeičiama.
 • UAB “Pava Baltic” pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.
 • UAB “Pava Baltic” pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

  Prekės turi būti grąžinamos į UAB “Pava Baltic“ sandėlį.

  Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

  Prekė turi būti grąžinama originalioje nepažeistoje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su preke). Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

  Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

  Pirkėjo teisė atsisakyti su pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma:

  • dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, taip pat dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;
  • prekė buvo panaudota.
  • dėl prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;

  Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių, kurias, įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, nustato teisės aktai.

  Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu info@pavabaltic.lt

Pažeista siunta

 • Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:
 • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;
 • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;
 • patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;
 • jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

PALIKITE MUMS ŽINUTĘ

Translate »

Jums taip pat gali patikti: